Навчання та лікування у Білій Церкві стане платним для сільських жителів

Під час засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради було затверджено розрахунки видатків бюджетних установ Білоцерківської міської ради, що утримуються за рахунок місцевого бюджету, на медичні, освітні та соціальні послуги мешканцям інших населених пунктів.

Повідомляє сайт БІЛА ЦЕРКВА СЬОГОДНІ з посиланням на bc-like.

Як відзначив міський голова Геннадій Дикий, громада має компенсувати витрати іншого бюджету на обслуговування членів своєї громади.

Біла Церква отримує субвенції з державного бюджету лише на зарплату співробітників лікарень, шкіл, садочків, а енергоносії – це витрати міста. З цією метою було прийняте рішення щодо впровадження механізму міжбюджетних трансфертів. Однак, якщо буде створено об’єднану громаду, то оплачувати лікування і навчання буде не потрібно. Якщо ж цього не станеться, то міський бюджет Білої Церкви не буде нести витрати на лікування людей з інших населених пунктів.

Виконавчий комітет міської ради підтримав проект цього рішення. Довколишні населені пункти будуть повідомлені про вартість цих послуг, а з сільськими радами будуть укладені договори для оплати навчання, лікування чи отримання соціальних послуг у Білій Церкві мешканцями сіл.

Як було відзначено під час засідання, на на стаціонарне лікування у МЛ №1 мешканців, які проживають у інших населених пунктах, було витрачено з міського бюджету 6 млн грн, а у лікарні №2 – 12 млн. грн.

Нагадаємо, що міська влада Білої Церкви вела перемовини з довколишніми селами щодо утворення об’єднаної громади, але зазнала поразки.

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району