В місті поступово створюються амбулаторії сімейної медицини

В рамках загальнодержавних реформ медичної галузі фастівська медицина  також змінюється. Сьогодні в місті створюються амбулаторії сімейної медицини – наближені до місця проживання фастівчан медичні установи, де допомогу надаватимуть сімейні лікарі.
Про це повідомляє сайт ФАСТІВ СЬОГОДНІ з посиланням на офіційний сайт міської ради.
Так, зовсім нещодавно було повністю відремонтовано приміщення першого поверху стаціонарного відділення Фастівської міської лікарні, де буде розташована амбулаторія загальної практики сімейної медицини.
Щоб повноцінно запрацювала амбулаторія на її базі, необхідно лише рішення міськради про «прикріплення» населення. За словами головного лікаря міської лікарні Василя Курліковського, у разі прийняття даного нормативного акту приступити до роботи фахівці медичної практики вже зможуть на початку осені.
Разом з тим, сьогодні опрацьовується варіант облаштування амбулаторії сімейної медицина в мікрорайоні Завокзалля, на території ЗОШ І-ІІІ ст. №10.
Перемовини йдуть і про можливість організації роботи лікарів сімейної практики в приміщенні колишньої молочної кухні по вулиці Ярослава Мудрого. Та, позаяк місце розташування даної будівлі не дуже зручне, з потенційними пацієнтами даної амбулаторії – жителями вулиць Ярослава Мудрого, частини Соборної та мікрорайону Журавлівка, це питання буде попередньо обговорено і тільки потім винесено відповідне рішення.
Довідково: в амбулаторіях сімейної медицини працюватимуть сімейні лікарі, терапевти, педіатри. Це лікарі першого контакту, які повинні знати повну історію хвороби пацієнта. Лікарі первинної медико-санітарної допомоги здатні без госпіталізації вирішувати до 80%  медичних звернень.

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району