В Закарпатье чиновники “нагрели” государство на обогреве школ

Правоохоронці підозрюють службових осіб відділу освіти Хустської райдержадміністрації Закарпатської області у розтраті 586 тис грн державних коштів, виділених на ремонт котелень та систем теплопостачання у школах.

Про це стало відомо з ухвали Хустського районного суду від 11 жовтня, пишуть “Наші гроші”, передає ХУСТ СЬОГОДНІ.

За даними слідства, 2 серпня 2016 року відділ освіти, молоді та спорту Хустської РДА перерахував ТОВ Проектно-будівельне об’єднання «Тиса» кошти на загальну суму 586 тис грн за ремонт шкільних котелень у трьох селах: с. Поточок, с. Липецька Поляна та с. Залом. На час оплати всі роботи повинні були бути виконані.

Втім, як встановило слідство, у Поточанській школі ремонтні роботи взагалі не велися. У с. Залом станом на 05.10.2016 лише вирили траншею, яка веде від приміщення котельні до навчального корпусу, та демонтували старі металеві труби. А у с. Липецька Поляна працівники «Тиси» тільки демонтували старі паливні котли і будь які інші ремонтні роботи не виконувались. Зауважимо, що у матеріалах справи є плутаниця із датами, станом на які роботи не були виконані чи виконані частково.

Слідчий Хустського відділу управління Нацполіції в Закарпатській області через суд отримав доступ до договорів між відділом освіти та фірмою «Тиса» і супровідних документів стосовно виконаних робіт.

Засновниками ПБО «Тиса» є ТОВ «Модулер», Василь Дзьобак та Ємануїл Товкан, котрий балотувався у 2010 року до Закарпатської облради від «Єдиного центру», але не пройшов. Товкан є керівником «Тиси». Крім того, він разом з сином Олегом Товканом та Ярославою Товкан є засновниками ТОВ «Модулер».
До 2013 року серед засновників ПБО «Тиса» була Марія Петьовка, дружина нардепа Василя Петьовки, який є двоюрідним братом нардепа, голови «Єдиного центру» Віктора Балоги.

Згідно з даними «Вісника державних закупівель», у 2008-2015 рр. Проектно-будівельне об’єднання «Тиса» виграло тендерів на 65,35 млн грн.

 

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району